Flashlube.cz | www.ŠlápniNaPlyn.cz
 Šlápni na plyn!  >  Základní info o LPG  >  Přestavby na LPG u AAA
Specifika vozidel s pohonem na plyn

Jízda na zkapalněný ropný plyn LPG

Jízda na stlačený zemní plyn CNG

Jízda na zkapalněný zemní plyn LNG

Jízda na bioplyn

Historie vozidel
s pohonem na plyn

Glosář

Motorové aditivum LPG, CNG, bioplyn

Podtlakové dávkování aditiva

Elektronické dávkování aditiva

AAA AUTO nabízí zvýhodněné přestavby automobilů na plyn

Tisková zpráva AAA

Praha 18. července 2011 – Možnost profesionální typové přestavby na LPG u všech benzinových vozů ze své nabídky nabízí od začátku července skupina AAA AUTO.

„Chceme zvýšit atraktivitu vozidel s benzínovými motory, která po provedené přestavbě na LPG dokážou jezdit s mimořádně nízkými provozními náklady kolem 1,50 Kč na kilometr," uvedl ředitel prodeje AAA AUTO Daniel Harant.

AAA AUTO bude cenu přestavby u některých modelů dotovat, například u Fabie činí konečná cena včetně DPH 19 900 Kč, u Felicie pouhých 15 000 Kč. Přestavby bude provádět renomovaná firma HTS spol. s r.o. prostřednictvím své smluvní montážní sítě ELPIGAS.

Značka ELPIGAS se skládá z komponentů italské produkce, které jsou prověřeny dlouholetou praxí a s nimiž jezdí už více jak dva miliony vozů po celé Evropě. Součástí montáže je i unikátní pojištění proti případným škodám způsobeným plynovou instalací, které má montážní síť ELPIGAS sjednáno v ČR jako jediná.


Jak bude přestavba na LPG probíhat

Zákazník si při koupi vozu v AAA AUTO rovnou zakoupí i poukaz na montáž LPG zařízení za zvýhodněnou cenu. Následně si objedná termín montáže u některého ze 43 akreditovaných partnerů montážní sítě ELPIGAS na území celé České republiky a po předložení tohoto poukazu mu bude bezplatně provedena instalace celého plynového systému.

automobilový veletrh
Ilustrační foto: abcTuristiky.cz

Cena za jeden litr LPG se dnes pohybuje okolo 17 Kč. Při porovnání s aktuálními cenami benzínu se přestavba u většiny vozidel vyplatí již po ujetí pouhých 20 až 30 tisíc kilometrů, což je rychlá návratnost vložené investice," upozorňuje Daniel Harant.

LPG je v současné době velmi výhodnou alternativou v oblasti pohonných hmot a podle něj nabývá na významu nejen z ekonomických a strategických důvodů, ale i pro svůj značný ekologický přínos – spalováním LPG totiž vzniká podstatně méně emisí škodlivin než u benzínu a nafty, a tudíž významně přispívá k ochraně životního prostředí.
Pevné ceny přestavby na LPG u vozů z AAA AUTO

Cena za přestavbu osobního automobilu na LPG pro vozy ke dni vydání této tiskové zprávy:

1) Škoda Felicie 1.3; zařízení II. generace
15.000 Kč

2) Škoda Fabia; zařízení IV. generace
19.900 Kč*

3) všechny ostatní vozy Škoda, vyjma vozů uvedených pod bodem 1) a 2)
26.000 Kč

4) všechny ostatní čtyřválcové vozy, vyjma vozů uvedených pod bodem 1), 2) a 3)
29.000 Kč

5) všechny pěti, šesti a osmi válcové vozy
36.000 Kč

* Nejlepší cena na trhu dotovaná společností AAA AUTO.
Nabídka platí jen pro vozy, zakoupené v AAA AUTO od 1. 7. 2011.

Přehled důležitých informací k tankování zkapalněného ropného plynu (LPG) najdete v samostatném článku Tankování ropného plynu LPG.


O společnosti AAA Auto, a.s.

Skupina AAA AUTO působí na trhu téměř 20 let. V současné době provozuje síť 25 poboček v České republice a na Slovensku. V září 2007 vstoupila nizozemská mateřská společnost AAA AUTO Group N.V. na burzy cenných papírů v Praze a Budapešti. Podle auditovaných výsledků prodala v roce 2010 skupina AAA AUTO 39 530 automobilů. Společnost nabízí nejširší nabídku ojetých vozů ve střední Evropě – až 6000 vozů. Za dobu svého působení AAA AUTO prodalo přes 540.000 vozů. Společnost v současné době plánuje expandovat do Ruska a otevřít své zastoupení v Moskvě. Skupina AAA AUTO zároveň zvažuje obnovení svých aktivit v Maďarsku.


Důležitá přísada pro motory s pohonem na LPG, CNG a bioplyn/biometan

Důsledkem absence olova v motorech s pohonem na LPG, CNG i bioplyn vzniká při jízdě na tento druh pohonných hmot specifická potřeba péče o motor automobilu. Flashlube Valve Saver Fluid je aditivní mazivo (náhražka olova) vyrobené na základě vědeckého výzkumu tak, aby minimalizovalo opotřebení ventilových sedel u vozidel s pohonem na ropný či zemní metanový plyn.

Motorová aditiva  pro zemní a ropný plyn

Vysoká účinnost značkového LPG/CNG aditiva Flashlube Valve Saver Fluid zajišťuje spolehlivou ochranu pro ventily vašeho automobilu. Flashlube Valve Saver Fluid je v zásadě náhrada za benzinové olovo, nutná k promazávání zážehových částí motoru. Používání kvalitního aditiva je kromě toho důležitým prvkem v souboru finančních úspor, kterých při využívání auta na plyn docilujete.

Používání aditiva do LPG a CNG zlepšuje výkon vašeho motoru a snižuje jeho opotřebení. S kvalitními aditivy tak ujedete více kilometrů za méně peněz. Tím šetříte své finanční výdaje za provoz vozidla. Aditivací pohonných hmot zároveň snižujete riziko poškození motoru. Takže současně šetříte i vysoké výdaje za budoucí opravy, kterým aktivně předcházíte. Pár korun, které utratíte za balíček aditiva, je ve srovnání s cenou za opravu poškozeného bloku motoru samozřejmě maličkostí!

Aditivum Flashlube Valve Saver Fluid bylo oceněno řadou odborný cen i spotřebitelských testů. Jako vůbec jediná aditiva do CNG a LPG mají aditiva Flashlube nejen certifikaci laboratorních měření, ale i reálný silniční test. – Konkrétně z uznávané německé zkušebny HTW Sársko a rovněž z prestižní TÜV NORD Mobilität. Naměřené výsledky z obou odborných zkušeben prokazatelně dokládají účinnost aditiva Flashlube Valve Saver Fluid.

Pro další informace o CNG/LPG aditivu Flashlube Valve Saver Fluid si přečtěte produktový list. Ke snadnému nákupu využijte e-shop autorizovaného dovozce Flashlube.test pro aditiva do LPGAutorizovaný e-shop
e-shop s motorovými aditivy

Aditiva do LPG a CNG na Youtube Aditiva do LPG a CNG na Facebooku Aditiva do LPG a CNG na GooglePlus
Začátek stránky | Mapa stránek | E-shop | FAQ Flashlube | Přidat k Oblíbeným položkám

All rights reserved © abcRedakce.cz